WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 28.03.2019

„I pomyśl, jakie to dziwne, że Bóg miał lata dziecinne, matkę, osiołka, Betlejem”.
ks. Jan Twardowski
Właśnie o tych niezwykle ważnych wydarzeniach, które niegdyś miały miejsce w Betlejem, przypomniały w poniedziałkowe popołudnie przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej, wystawiając na szkolnej scenie Jasełka. Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku i aby podkreślić niezwykle wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie wraz z nauczycielami zaprosili wyjątkowych gości- babcie i dziadków. Było magicznie, nastrojowo, pięknie, a co najważniejsze, przy wspólnym wigilijnym stole spotkało się kilka pokoleń. Występy dzieci, kolędowanie, słodki poczęstunek- to spowodowało, że magię świąt czuć było w powietrzu, a kropeczką nad „i” była wizyta Gwiazdora, który wręczył dzieciom prezenty. Dostali wszyscy więc...wszystkie dzieci w przedszkolu są grzeczne.
Jeszcze raz życzymy ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Dziękujemy Rodzicom za pomoc przy organizacji tego niezwykłego opłatkowego spotkania.

Czerwiec 2020